Cel warsztatów:

Zadaniem grupy jest wsparcie i towarzyszenie na drodze zmiany. Wszelkie zadania wykonywane przez uczestników między spotkaniami oraz informacje zwrotne od prowadzących i uczestników grupy pokazują, że trudności związane z osiąganiem celów mogą się przetransformować w sukces, a nieosiągalne dotąd cele mogą stać się konkretne i realne.

Proces składa się z 8 sesji i trwa 4-miesiące. Każda sesja dotyczy konkretnych spraw  związanych z celami uczestników, które krok po kroku przybliżają ich do celu – mety. Na warsztatach pracujemy metodami aktywnymi czyli zadaniem uczestników jest aktywny udział poprzez wykonywanie zadań, dzielenie się na forum swoimi refleksjami, udział w dyskusjach oraz udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnych. Na koniec każdej sesji grupa ustala zadania do wykonania na następne spotkanie. Są to kolejne kroki w drodze do celu.

Coaching w grupie kierujemy do osób, które chcą osiągnąć ważny dla siebie cel osobisty lub zawodowy, dokonać zmian w swoim życiu, zwiększyć swoją efektywność, pozwolić sobie na kreatywność i skuteczność.

Warunkiem przyjęcia do grupy jest zdecydowanie na aktywną pracę własną, posiadanie konkretnego celu albo postanowienie, by taki cel określić. Udział w warsztatach jest związany z  deklaracją obecności.

Udział w grupie poprzedzony jest płatną konsultacją z prowadzącymi.

Ilość miejsc jest ograniczona, grupa będzie liczyć max do 10 osób.

Zapisy i cena:

Odbędzie się 8 sesji, w ciągu 4 miesięcy.

Zajęcia będą w środy w godz. 18-20.45. Cena za  konsultację: 70 zł.

Cena za udział w grupie: 500 zł miesięcznie, niezależnie od obecności na sesji.

Prowadzące:

Urszula Mijakoska – superwizor coachingu, certyfikowany coach International Coaching Community, certyfikowany Business Coach ICC, trener kompetencji osobistych. Specjalizuje się w coachingu biznesowym. Jest autorką programu Diet Coaching akredytowanego przez Izbę Coachingu. Od wielu lat pogłębia swoje zainteresowania dotyczące świadomego stylu życia, indywidualnego rozwoju osób i organizacji.

Aleksandra Przybylska – psycholog, certyfikowana psychoterapeutka. Absolwentka Wydziału Psychologii SWPS i Szkoły Psychoterapii INTRA. Od wielu lat prowadzi projekty doradczo-rozwojowe dla osób indywidualnych.

Jeśli potrzeba Ci więcej informacji to napisz lub zadzwoń do Urszuli Mijakoskiej: urszula@swiadomyrozwoj.pl; tel: 609 911 983

Płatność prosimy dokonać gotówką lub przelewem na konto: 30 1020 1127 0000 1702 0168 1295