Psychoterapia, to proces zmieniania świadomości i zachowania. Polega na pomaganiu człowiekowi w tym, aby sam lepiej pomógł sobie w radzeniu z własnym życiem. Działanie terapeutyczne to praca klienta i terapeuty, która pozwala zrozumieć klientowi siebie, swoje emocje, zdobyć trwałe sposoby bardziej satysfakcjonujących relacji z innymi. Celem jest przywrócenie klientowi jego potencjału, jego prawdziwego poczucia siebie, godności. Tak, aby poczuł się wolnym człowiekiem. Aby miał poczucie, że sam wybiera i kształtuje swoje życie i aby robił to w sposób odpowiedzialny. Aby zrozumiał, że ma możliwość kształtowania i odkrywania siebie, że nie musi powtarzać obowiązujących wzorców. Najbardziej dalekosiężnym celem w psychoterapii jest rozpoczęcie procesu przywracania człowiekowi jego samego.

DLA KOGO

Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii dla dorosłych. Pomagam osobom, doświadczającym różnych trudności, miedzy innymi takich jak – problemy emocjonalne, objawy depresyjne, lęki, kryzysy życiowe, trudności w kontaktach z bliskimi, objawy psychosomatyczne. Sesje polegają na rozmowie z terapeutą, prostych eksperymentach, pracy z emocjami, marzeniami sennymi czy też pracy z ciałem (np. z oddechem).

CZAS TRWANIA I CENA

Czas trwania psychoterapii, jest dostosowany do potrzeb klienta i ustalony wspólnie- trwa od kilku miesięcy do kilku lat.

Koszt jednego spotkania, trwającego do 50 minut – 130zł.

W sprawie otrzymania szczegółowych informacji nt. współpracy i metody pracy prosimy o kontakt:

mail: aleksandra@swiadomyrozwoj.pl

tel: 694 460 008